KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11809271
nr 1180 9271
Bengt Olov Abrahamsson
(1924-1989), Sverige
Oljemålning, "Frukost i det gröna", signerad. Olja på duk, 44x36 cm
Bengt Olov Abrahamsson, född 1924, död 1989, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 april 2018
kl 19:13:55
30/4 13:57:56
Bengt Olov Abrahamsson
Läs mer om Bengt Olov Abrahamsson