KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 14177620

nr 1417 7620

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Färgkrita, Monogramsignerad AA, 1970, sydl hus. Bildmått: 34x44, yttermått inklusive ram: 42x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 september 2021
kl 20:34:12

6/9 17:15:18 1      Vinnande bud

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg