KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16802024
nr 1680 2024
Akvareller
3 st, Stockholmsmotiv. Signerad, akvarell, yttermått inklusive ram: 25x31 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 februari 2025
kl 19:16:54
17/2 18:55:09
17 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm