KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 6365114
nr 636 5114
Kopparstick
4 st, 1700-tal, Giuseppe Vasi
Kondition: fuktskador
Utrop:
300 kr
Såld:
2.300 kr
måndag 26 april 2010
kl 17:56:48
350 kr
500 kr
750 kr
950 kr
600 kr
1.000 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.200 kr