KONST / Litografier / Färglitografi 16229036
nr 1622 9036
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Signerad, numrerad 51/195. Färglitografi, daterad bildmått: 37x32 cm, yttermått inklusive ram: 59x49 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:55:10
24/5 13:09:03
500 kr
26/5 19:25:31