KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061012
nr 1406 1012
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -52, kustmotiv med fiskebod. Olja på pannå, 38x46 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:31:14
2/7 00:21:36
100 kr
5/7 18:26:14
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman