KONST / Skulptur & konsthantverk / Staty 5486388
nr 548 6388
Staty
metall, på träsockel, kvinna stående på lejon, höjd: 68
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:11:23
850 kr
750 kr
850 kr