ART / Sculptures and works of art / Staty 5486388
nr 548 6388
Staty
Lenght: ()
metall, på träsockel, kvinna stående på lejon, höjd: 68
Condition: slitage, skador, lagad
1000
SEK 900
Monday October 27 2008
at 16:11:23
850 kr
750 kr
850 kr