KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14156570
nr 1415 6570
Nathalie Levi
(1914-1995), Sverige
Porträtt. Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 67x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:52:00
30/8 19:47:01
Nathalie Levi
Läs mer om Nathalie Levi