KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gummitryck på papper 13543014

nr 1354 3014

JanOlof Bengtsson

(f. 1946), Sverige

Gummitryck på papper, Signerad, daterad -95. Bladets mått: 74,5x54,5

JanOlof Bengtsson, svensk bildkonstnär född i Borås 1946.

måndag 19 oktober 2020
kl 19:29:22

JanOlof Bengtsson

Läs mer om JanOlof Bengtsson