KONST / Litografier / Färglitografi 14718289
nr 1471 8289
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 86/260. Färglitografi, bildmått: 30x39, yttermått inklusive ram: 49x57 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:56:12
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm