KONST / Litografier / Färglitografi 5464191
nr 546 4191
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi , Signerad Bengt Lindström, 69/100, 39x29
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 16:44:07
700 kr
750 kr
800 kr
850 kr
900 kr
950 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström