KONST / Litografier / Färglitografi 12861133

nr 1286 1133

Hans Wigert

(1932-2015), Sverige

Färglitografi, Fiskare, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 54x54 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 4 november 2019
kl 19:14:50

Hans Wigert

Läs mer om Hans Wigert