KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14613343
nr 1461 3343
Olle Tandberg
(1885-1952), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Gamla Stan. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: ca 50x30 cm
Olle Tandberg, svensk målare född 1885, död 1952.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 april 2022
kl 18:11:30
13/4 22:56:18