KONST / Litografier / Färglitografi 15407239

nr 1540 7239

Pierre Dmitrienko

(1925-1974), Frankrike

Signerad, numrerad 89/90, daterad 1969. Färglitografi, bildmått: 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 79x67 cm

Pierre Dmitrienko, fransk bildkonstnär född 1925, död 1974.

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 15 maj 2023
kl 18:47:39

Pierre Dmitrienko

Läs mer om Pierre Dmitrienko