KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15617235

nr 1561 7235

Etsningar

Oidentifierad konstnär. 2 st, 1920-tal. Signerade, yttermått inklusive ram: 31x25 cm

Utrop:

500 kr

måndag 4 september 2023
kl 18:11:28