KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15781039

nr 1578 1039

Yvonne Sörensen Björud, "Slava Ukraina". Signerad, daterad YSB 22 samt a tergo. Olja på duk, 50x40 cm, oramad. Skänkt av konstnären

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 13 november 2023
kl 16:39:00

  • 13 nov

Specialauktion för Stadsbrudskåren

Läs mer om Specialauktion för Stadsbrudskåren