KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15781039
nr 1578 1039
Yvonne Sörensen Björud, "Slava Ukraina". Signerad, daterad YSB 22 samt a tergo. Olja på duk, 50x40 cm, oramad. Skänkt av konstnären
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 november 2023
kl 16:39:00
ledande budet*
100 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr (budbetjänt)
13 nov
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Läs mer om Specialauktion för Stadsbrudskåren