KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354073

nr 1235 4073

Oidentifierad konstnär. Signerad, Nordafrika. Olja på duk, 70x30

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:54:25

18/2 17:32:10 1      Vinnande bud