KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 6398189

nr 639 8189

Tusch

1700-tal, 14x18

Utrop:

600 kr

Såld:

850 kr

måndag 10 maj 2010
kl 18:05:56