MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 12455006
nr 1245 5006
Karmstolar
ett par, NK, 1900-talets första hälft, etikettmärkta
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:48:05
700 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)