KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 5224060

nr 522 4060

Etsningar

2 st, 1800-tal, Efter Martin, Stockholmsmotiv, 37 x 54

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 28 april 2008
kl 17:48:34

  • 28 apr

TEMA Stockholmiana

Läs mer om TEMA Stockholmiana