KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 5224060
nr 522 4060
Etsningar
2 st, 1800-tal, Efter Martin, Stockholmsmotiv, 37 x 54
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 april 2008
kl 17:48:34
750 kr
850 kr
28 apr
TEMA Stockholmiana
Läs mer om TEMA Stockholmiana