KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13062172

nr 1306 2172

Kid Kumlin

(1934-2020), Sverige

Akvarell, Kid Kumlin (f. 1934), Sverige. Landskap. Signerad. Motivet: 26x29 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 februari 2020
kl 20:33:38

9/2 16:33:29 1      Vinnande bud
10/2 20:21:09 1      justering av budtak

Kid Kumlin

Läs mer om Kid Kumlin