KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431069
nr 1343 1069
Hg Carlström. Signerad, söder mälarstrand. Olja på pannå, 37x44cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:37:33
100 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
700 kr
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm