KONST / Litografier / Färglitografi 15229033
nr 1522 9033
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 409/500. Färglitografi, bildmått: 44x31 cm, yttermått inklusive ram: 62x46 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:54:38
17/2 10:02:09
300 kr
19/2 19:34:21
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim