KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15629565
nr 1562 9565
Tommy Östmar
(1934-2007), Sverige
Etsning, Park. Signerad, numrerad 3/20. Bildmått: 31x23 cm, yttermått inklusive ram: 62x48 cm
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:07:10
8/9 17:28:55
Tommy Östmar
Läs mer om Tommy Östmar