KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14896252

nr 1489 6252

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Fiskare med båtar på stranden. Signerad. Olja på duk på pannå, 36x19 cm, yttermått inklusive ram: 46x30

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 12 september 2022
kl 18:43:09