KONST / Litografier / Färglitografi 13956285
nr 1395 6285
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 223/250, bladets mått: 45x60cm, yttermått inklusive ram: 50x70cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:10:16
30/4 22:31:20
1.000 kr
3/5 18:05:17
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann