KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 8012304

nr 801 2304

Pasteller

1 par, Wilhelm Sjölander, porträtt, signerade, 54x40

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 14 januari 2013
kl 19:21:46

12/1 16:50:53 1      Vinnande bud