KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11811491

nr 1181 1491

Harald Gallén

(1880-1931), Finland

Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad 1907. Olja på duk, 53x64 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 7 maj 2018
kl 20:14:55

7/5 20:09:55 1      Vinnande bud

Harald Gallén

Läs mer om Harald Gallén