KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143083
nr 1514 3083
Lis Thomasson
(f. 1929), Sverige
Oljemålning, 3 st, "Vita stammar", "Höst" samt Utan Titel. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 18x18 cm
Lis Thomasson, svensk bildkonstnär född 1929.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:36:59
9/1 13:09:07