MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 16327003

nr 1632 7003

MIRROR

Victorian style, 80x73 cm, senare glas slitage.

Nyrokoko, 80x73 cm

Condition: senare glas slitage

800

SEK 500

Monday July 15 2024
at 18:46:07

15/7 18:41:07 1      Vinnande bud

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.