KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16197122
nr 1619 7122
Oljemålningar
2 st, påmålade tryck, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 16x22 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:54:48
100 kr