MÖBLER / Skåp & hyllor / Vägghyllor 11108079
*
nr 1110 8079
Vägghyllor
Ett par, 1950-tal, teak, längd: 60 cm, djup: 22 cm, höjd: 17 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:00:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/5 22:11:43
1
600 kr
19/5 19:22:47
2
800 kr
22/5 16:42:27
3
800 kr
22/5 16:42:27
2
800 kr (Budbetjänt)
22/5 18:43:08
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp teak teakmöbler trä vägghyllor
-
6424 Hörnskåp
sengustaviansk stil, med vitrin. Höjd: 176 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6050 Sideboard
Rustikt, trä. Längd: 140 cm, djup: 40 cm, höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:48
*
Vägghyllor
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8079
Vägghyllor
Ett par, 1950-tal, teak, längd: 60 cm, djup: 22 cm, höjd: 17 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 900 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/5 22:11:43 | 1 | 600 kr |
| 19/5 19:22:47 | 2 | 800 kr |
| 22/5 16:42:27 | 3 | 800 kr |
| 22/5 16:42:27 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
| 22/5 18:43:08 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp teak teakmöbler trä vägghyllor
-
6424 Hörnskåp
sengustaviansk stil, med vitrin. Höjd: 176 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6050 Sideboard
Rustikt, trä. Längd: 140 cm, djup: 40 cm, höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:48



