KONST / Litografier / Grafiskt blad 8639869
*
nr 863 9869
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Grafiskt blad, Bengt Lindström (1925-2008), "Bonne année", 210/300, 31 x 23
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 december 2013
kl 20:17:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/11 09:59:40
1
500 kr
29/11 16:10:30
2
150 kr
29/11 18:58:23
3
400 kr
29/11 18:59:22
3
500 kr
29/11 19:07:28
3
600 kr
29/11 19:10:05
3
Vinnande bud
2/12 17:34:23
3
justering av budtak
2/12 20:07:21
4
700 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bengt Lindström
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Bengt Lindström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt lindström grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Bengt Lindström
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Bengt Lindström
nr 863 9869
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Grafiskt blad, Bengt Lindström (1925-2008), "Bonne année", 210/300, 31 x 23
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 2 december 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 29/11 09:59:40 | 1 | 500 kr |
| 29/11 16:10:30 | 2 | 150 kr |
| 29/11 18:58:23 | 3 | 400 kr |
| 29/11 18:59:22 | 3 | 500 kr |
| 29/11 19:07:28 | 3 | 600 kr |
| 29/11 19:10:05 | 3 | Vinnande bud |
| 2/12 17:34:23 | 3 | justering av budtak |
| 2/12 20:07:21 | 4 | 700 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bengt Lindström
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk mÃ¥lare och tecknare.Läs mer om Bengt Lindström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt lindström grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



