KONST / Oljemålningar / Akryl 14752157

nr 1475 2157

Akryl

Petra Risberg, Monogramsignerad, daterad -22. Akryl, 40x40 cm, yttermått inklusive ram: 52x52 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 20 juni 2022
kl 20:16:03

  • Tema
  • 20 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer