KONST / Litografier / Färglitografi 11919077
nr 1191 9077
Philippe Henri Noyer
(1917-1985), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 141/180. Bladets mått: 85x60 cm
Philippe Henri Noyer, fransk bildkonstnär född 1917, död 1985.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 juni 2018
kl 19:27:21
18/6 18:59:44
Philippe Henri Noyer
Läs mer om Philippe Henri Noyer