KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018420
nr 1501 8420
Ingemar Willgert
(1928-1990), Sverige
Oljemålning, "Smedjan i Snö". Signerad. Olja på duk, 26x39 cm, yttermått inklusive ram: 36x50 cm
John Ingemar Willgert, svensk konstnär född 1928, död 1990.
Utrop:
300 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 7 november 2022
kl 19:31:30
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Ingemar Willgert
Läs mer om Ingemar Willgert