ART / Etchings etc / Wood engraving 16635348

nr 1663 5348

Eva Stockhaus

(f. 1919), Sverige

Eva Stockhaus (b. 1919), Sweden. Signed, numbered 32/50, Siesta på Forum. Image dimensions: 22x15, rym 38x30,

WOOD ENGRAVING, Signerad, numrerad 32/50, Siesta på Forum. Bildmått: 22x15 cm, yttermått inklusive ram: 38x30 cm

600

SEK 300

Monday December 2 2024
at 18:13:43

1/12 23:39:29 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Eva Stockhaus

Eva Stockhaus, svensk målare och grafiker född 1919.

Read more about Eva Stockhaus