KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17514318
nr 1751 4318
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 70,20x27 cm, yttermått inklusive ram: 52x42
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 december 2025
kl 20:29:29
15/12 10:02:01
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz