KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14365610

nr 1436 5610

Marcus Waltermark. Signerad, daterad 2019, "dimensional energy". Olja på duk, 90x70cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:52:11