KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11806319
nr 1180 6319
Oidentifierad konstnär, "Utsikt från Frösö kyrka". Monogramsignerad "F S-N, 1873". Har enligt medföljande intyg tidigare tillhört Bengt Norins samling, Frösön. Olja på duk, 37x73 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 april 2018
kl 19:00:23
27/4 21:03:40
300 kr
30/4 18:50:01