KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 16557250
nr 1655 7250
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Tuschteckningar, 3 st, Signerade, oramade lösa blad. Bildmått: 7x19 - 13x22 cm
måndag 4 november 2024
kl 19:58:14
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund