KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad 15249103

nr 1524 9103

Vladimir Kamendy

(1955-2014), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad, numrerad HC 1/XIX, bildmått 74x53 cm, yttermått inklusive ram: 93x71 cm

Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 februari 2023
kl 20:40:40

27/2 11:19:07 1      Vinnande bud
27/2 18:09:03 1      justering av budtak

Vladimir Kamendy

Läs mer om Vladimir Kamendy