KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyertsteckning 5552797

nr 555 2797

Blyertsteckning

signerad W Feron 78, studie av man, 68x43

måndag 1 december 2008
kl 17:42:15