KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12948417

nr 1294 8417

Akvarell

Brita Ahlbeck, signerad, 48x38 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 2 december 2019
kl 19:46:34