ART / Lithographs / Litograph 13581314
nr 1358 1314
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (1934-2019), Sweden. Signerad ej numrerad. Subject: 43x30,
LITOGRAPH, Signerad ej numrerad. Motivet: 43x30 cm
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
800
SEK 600
Monday November 2 2020
at 19:24:59
1/11 21:44:53
500 kr
2/11 18:26:53