KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 14687128
nr 1468 7128
Kopparstick
2 st, 1800-tal, Frankrike. Bildmått: 55x32 cm, yttermått inklusive ram: 69x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:52:08
150 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr