KONST / Litografier / Färglitografi 16375366
nr 1637 5366
Madlen Herrström
(f. 1958), Sverige
Stilleben. Signerad, numrerad 167/400. Färglitografi, bildmått: 26x47 cm, yttermått inklusive ram: 43x63 cm
Madlen Herrström, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1958.
Utrop:
300 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 19:55:43
Madlen Herrström
Läs mer om Madlen Herrström