KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257021
nr 1425 7021
Bertil Widbrant
(1914-1988), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 45x55, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Bertil Widbrant, svensk målare född 1914, död 1988.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:45:33
12/10 23:45:59
100 kr
18/10 18:39:40