KONST / Litografier / Färglitografi 12009185

nr 1200 9185

Färglitografi

Oscar Bergman, Skärgård. Signerad, numrerad 24/350. Motivet: 31x43 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 augusti 2018
kl 19:10:15

26/8 20:28:28 1      Vinnande bud