ÖVRIGT / Speglar / Spegel 17423314
nr 1742 3314
Rokokostil, 105x56 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 november 2025
kl 20:56:10
24/11 12:15:56